Kobieta- pedicure

Pedicure

„Twoje stopy niosą Cię przez całe życie, podaruj im odrobinę przyjemności i luksusu”

Najwyższej jakości kosmetyki, doświadczenie oraz znajomość najnowszych trendów. Dzięki wizycie w naszym gabinecie można zyskać zadbane, jedwabiście gładkie i wypielęgnowane stopy. Jednocześnie zapewniamy, że cały zabieg będzie naprawdę przyjemny i relaksujący. Jeśli więc Twoje stopy są zmęczone i chcesz, aby ktoś zajął się nimi w profesjonalny sposób, wykonując pedicure – Salon Nails&Body Warszawa to miejsce do tego idealne, gdzie zapraszamy do umówienia się na wizytę w dogodnym dla siebie terminie. Ze swojej strony dodatkowo oferujemy filiżankę pysznej kawy, a także relaksujący masaż pleców na fotelu SPA podczas przygotowywania stóp do zabiegu.

Jak wygląda zabieg pedicure w praktyce?

Przede wszystkim zakłada kąpiel z dodatkiem specjalnej soli zmiękczającej. Kolejnym etapem jest wykorzystanie frezarki lub też tarki, której głównym zadaniem jest usunięcie zrogowaciałego naskórka. W kolejnym kroku przechodzimy do pielęgnacji samych paznokci, a to oznacza usunięcie skórek, a także opiłowanie paznokci tak, aby miały piękny kształt. Następnie wykonujemy peeling. Po tym etapie można pomalować płytkę paznokci na przykład wykorzystując klasyczny lakier, trwałą hybrydę lub też lakier winylowy. Możliwe jest też wykonanie pedicuru japońskiego. Zabieg kończy się zastosowaniem natłuszczającej oliwki na skórki, a następnie w stopy wmasowany zostaje specjalny krem.

Pedicure kwasowy

W naszym gabinecie oferujemy także pedicure kwasowy. Dzięki niemu można zyskać bardzo miękką i gładką skórę stóp. Sam zabieg jest w pełni bezpieczny oraz komfortowy, a przede wszystkim dedykujemy go osobom, które mają skłonność do pękającej skóry pięt lub też posiadają bardzo twardy, zrogowaciały naskórek. Specjalne kwasy kosmetyczne pozwalają pozbyć się wszystkich tych problemów szybko i skutecznie.

Cennik:

Pedicure klasyczny (bez malowania) 110zł
Pedicure klasyczny (z malowaniem) 120zł
Pedicure klasyczny french 130zł
Pedicure hybrydowy 140zł
Pedicure hybrydowy ze zdjęciem hybrydy wykonanej w Nails&Body 140zł
Pedicure hybrydowy ze zdjęciem hybrydy wykonanej poza Nails&Body 160zł
Pedicure hybrydowy french 155zł
Pedicure vinylux 125zł
Pedicure japoński 130zł
Pedicure kwasowy (bez malowania) 140zł
Pedicure kwasowy (z malowaniem) 155zł
Pedicure kwasowy (z malowaniem hybrydą) 165zł
Malowanie lakierem klasycznym 25zł
Malowanie lakierem vinylux 35zł
Malowanie lakierem hybrydowym 45zł
Zdjęcie hybrydy (samodzielny zabieg) 20zł
Utwardzenie paznokcia (żelem/akrylem) 40zł
Naprawa paznokcia 30zł

Galeria:

pedicurepedicure warszawapedicure warszawa wola
W pakiecie taniej!
komplet manicure+ pedicure  -10zł