Kobiety- manicure

Manicure

Piękne, wspaniale wyglądające dłonie i paznokcie to dla wielu z nas bardzo ważny aspekt naszego wyglądu. To, jak wyglądają nasze dłonie stanowi naszą wizytówkę, dlatego też warto postarać się o profesjonalny manicure. Warszawa Wola to lokalizacja naszego gabinetu, w którym oferujemy różne rodzaje manicure, między innymi: manicure klasyczny, japoński, hybrydowy lub winylowy. Proponujemy także przedłużanie paznokci metodą akrylową lub żelową, co stanowi rozwiązanie dla pań, które nie mają długich paznokci, ale marzą o tym, aby takie posiadać. W naszej ofercie posiadamy również produkty, które pomogą zregenerować i odbudować zniszczoną płytkę paznokcia, np. Formuła IBX czy Trójfazowa regeneracja OPI Gel Break.

Jak wygląda troska o dłonie i paznokcie w naszym gabinecie?

Podczas zabiegu po pierwsze oczyszczamy skórę dłoni i starannie usuwamy skórki. Następnie opiłowujemy paznokcie i nadajemy im pożądany kształt. Kolejnym etapem może być jeden z wybranych zabiegów manicure. Zawsze dokładamy wszelkich starań do tego, aby panie wychodziły z naszego gabinetu zadowolone, niezależnie od tego, czy wykonywany jest manicure klasyczny czy hybryda. Salon Nails&Body jest więc idealnym miejscem do tego, aby regularnie wykonywać tutaj różnego rodzaju zabiegi manicure.

Kolejnym etapem może być natomiast jeden z rodzajów manicure.

  • Manicure hybrydowy – szalenie popularny zabieg polegający na zastosowaniu specjalnych lakierów utwardzanych w lampie UV/LED. Lakiery te przede wszystkim są cenione ze względu na wspaniały połysk, bogatą gamę kolorystyczną, ale i niesamowitą trwałość – lakier utrzymuje się na paznokciach przez około 2 tygodnie. Ten rodzaj manicure nie obciąża nadmiernie płytki paznokcia, a sam lakier nie odpryskuje ani się nie łuszczy, a więc jego wytrzymałość jest fenomenalna. Hybrydy polecane są dla pań, które lubią zawsze mieć piękne paznokcie, ale jednocześnie cenią takie rozwiązania, dzięki którym mogą oszczędzić czas.
  • Manicure japoński – dedykowany w szczególności paniom, które chciałyby zrobić subtelny manicure, a dodatkowo zależy im na tym, aby zadbać o paznokcie, które są cienkie i kruche lub też mają tendencję do rozdwajania się. Podczas zabiegu stosowana jest specjalna pasta oraz puder, które to preparaty są wcierane w płytkę paznokcia. Zawierają one witaminy A+E, prowitaminę B5, keratynę, pyłek pszczeli i krzemionkę z morza japońskiego.
  • Manicure vinylux – zbliżony do manicure klasycznego z tym, że stosowanym lakierem jest lakier vinylux. Warto wiedzieć, że ten rodzaj lakieru utwardza się na płytce paznokcia w naturalnym świetle, a jego trwałość to około 7 dni. Stanowi on pewne subtelne połączenie cech lakierów hybrydowych oraz zwykłych lakierów, które znamy z drogerii, gdyż można zmyć go za pomocą najzwyklejszego zmywacza do paznokci. Jednocześnie, jego innowacyjna formuła zapewnia trwałość większą niż w przypadku zwykłych lakierów.

Cennik:

Manicure klasyczny (bez malowania) 60zł
Manicure klasyczny (z malowaniem)  70zł
Manicure klasyczny french 80zł
Manicure hybrydowy 100zł
Manicure hybrydowy ze zdjęciem hybrydy wykonanej w Nails&Body 100zł
Manicure hybrydowy ze zdjęciem hybrydy wykonanej poza Nails&Body 120zł
Manicure hybrydowy french, ombre, babyboomer 115zł
Manicure vinylux 80zł
Manicure japoński 70zł
Akryl/żel założenie (bez malowania) 140zł
Akryl/żel założenie (z malowaniem lakierem klasycznym) 160zł
Akryl/żel założenie (z malowaniem lakierem hybrydowym) 200zł
Akryl/żel uzupełnienie (bez malowania) 120zł
Akryl/żel uzupełnienie (z malowaniem lakierem klasycznym) 135zł
Akryl/żel uzupełnienie (z malowaniem lakierem hybrydowym) 165zł
Malowanie lakierem klasycznym 25zł
Malowanie lakierem vinylux 35zł
Malowanie lakierem hybrydowym 45zł
Zdjęcie hybrydy (samodzielny zabieg) 20zł
Zdjęcie akrylu/żelu 40zł
Zdobienie paznokcia 2 – 25zł
Utwardzenie paznokcia (żelem/akrylem) 40zł
Naprawa paznokcia 20zł

Galeria:

manicure warszawa wolahybryda warszawa wolamanicure

W pakiecie taniej!
Komplet manicure + pedicure – 10zł