Regulacja brwi, henna

Stylizacja brwi i rzęs

Wspaniale podkreślone brwi oraz rzęsy? Nasz gabinet oferuje możliwość regulacji brwi, a także hennę brwi i rzęs. Dzięki tym zabiegom można poprawić wyrazistość spojrzenia i w szybki oraz trwały sposób upiększyć wygląd oczu. Dzięki zabiegowi nie trzeba też dodatkowo podkreślać brwi podczas codziennego makijażu, gdyż po prostu przez cały czas wyglądają one idealnie. Profesjonalna oprawa oczu to przede wszystkim nadanie kształtu brwiom, a także odpowiednio dopasowana pod względem koloru henna. Warszawa Wola to siedziba naszego gabinetu, w którym wykonujemy właśnie takie zabiegi, dzięki którym można zadbać o wygląd zarówno brwi jak i oczu.

Wyostrzone rysy twarzy, głębokie spojrzenie – prosty zabieg, ale wielki efekt

Podstawowym zadaniem podczas zabiegu jest sama regulacja brwi i nadanie im atrakcyjnego wyglądu. Taki efekt osiąga się poprzez regulację z wykorzystaniem pęsety z wykorzystaniem pęsety lub wosku. Z czasem włoski odrastają i brwi tracą swój kształt, a tym samym atrakcyjny wygląd. Dzięki regulacji można znacznie upiększyć wygląd swojej twarzy w dość prosty sposób. Warto przekonać się, jak wiele może nam dać już sama regulacja brwi – Warszawa Wola zaprasza na tego typu usługi regularnie, gdyż są to zabiegi, które trzeba wykonywać z określoną systematycznością, bo włoski odrastają. Efekt zabiegu utrzymuje się około 2 tygodnie czasu.

Kolejnym etapem zabiegu jest naniesienie na brwi lub rzęsy specjalnej henny koloryzującej. Oczywiście, ważne, aby posiadała ona odpowiedni kolor, który będzie pasował do naszej karnacji bądź też koloru włosów. Do wyboru mamy kolor czarny, brązowy, grafitowy oraz jasny brąz. Kolory te można ze sobą mieszać, a także manipulować ich intensywnością, aby uzyskać jak najlepszy i najbardziej naturalny efekt. Wszystko po to, aby móc cieszyć się wspaniale wyglądającą i trwałą oprawą oczu. Stylizacja brwi oraz rzęs nie jest zabiegiem czasochłonnym, warto więc znaleźć chwilę na to, aby odwiedzić nasz gabinet i zadbać o siebie w profesjonalny sposób.

Cennik:

STYLIZACJA BRWI I RZĘS :
Regulacja brwi  20zł
Henna brwi  20zł
Henna rzęs  20zł
Komplet (regulacja brwi + henna brwi i rzęs)  50zł