Zabiegi kosmetyczne

Zabiegi kosmetyczne

Pracujemy na kosmetykach firmy CLARENA. Jest to polska profesjonalna marka kosmetyków bardzo wysokiej jakości, obecna na rynku kosmetycznym na całym świecie.

Skóra twarzy jest bardzo delikatna, a to właśnie ona poddawana jest codziennie negatywnym czynnikom zewnętrznym, dlatego tak ważne jest profesjonalne dbanie o nią, bo domowa pielęgnacja nie zawsze jest wystarczająca.
Wszystkie zabiegi kosmetyczne wykonywane są przez profesjonalną kosmetyczkę z 25-letnim doświadczeniem.
Każdy zabieg kosmetyczny wykonywany jest na twarz , szyję i dekolt. Kosmetyczka przed każdym zabiegiem ocenia stan i rodzaj skóry dobierając odpowiednie kosmetyki, tak aby zabieg przyniósł jak najlepsze efekty.
W naszym salonie Nails&Body Warszawa Wola wykonacie profesjonalne i kompleksowe zabiegi kosmetyczne. Każdy zabieg obejmuje: demakijaż (mleczko, tonik, peeling), następnie wykonany jest zabieg kosmetyczny odpowiednio wybrany do skóry i wykończenie zabiegu (maska oraz krem). Nasza kosmetyczka wykonuje również depilację woskiem na ciepło całego ciała.

ŚWIEŻA, OCZYSZCZONA, JĘDRNA I ZDROWA SKÓRA W JEDNYM – U NAS TO MOŻLIWE

Zabiegi kosmetyczne, które wykonujemy:

ZABIEG POISON LINE – jest to zabieg wykonywany przy pomocy kosmetykow ze śluzem ślimaka. Dziala regeneracyyjnie, ulatwia odnowę uszkodzonego naskorka. Wyraźnie wygladza i odmładza skórę. Niweluje podrażnienia i przyspiesza wchłanianie zasinień.

ZABIEG O2XYLOGIC INFUSION LINE – jest to tzw. Kuracja antysmogowa, przeznaczona specjalnie dla skóry niedotlenionej i zmęczonej. Usprawnia oddychanie komórkowe, wyraźnie wygladza skórę i nadaje jej promienny blask.
Intenstywnie nawilża, redukuje suchość i podrażnienia. Działa rownież przeciwrodnikowo oraz chroni przed działaniem niekorzystnych czynnikow środowiskowych.

ZABIEG CAVIAR&MATRIX LINE – jest to zabieg wykonywany za pomoca kosmetyków z dodatkiem ekstraktu z kawioru. Przeznaczony jest dla skory dojrzalej z utrata jędrności. Zabieg ten pobudza syntezę kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Ekstrakt z kawioru wzmacnia, nawilża, stymuluje i wygładza skórę. Redukuje uczucie ściągnięcia oraz łagodzi podrażnienia. Pozostawia uczucie świeżości.

PEELING KAWITACYJNY – jest to zabieg wykonywany za pomocą specjalnego urządzenia kosmetycznego. Służy do głebokiego oczyszczania skóry, zabieg jest oczywiście bezbolesny. Usuwa zanieczyszczenia oraz martwe komórki skóry. Głęboko nawilża, poprzez mikromasaż, pomaga również eliminować pryszcze, zmarszczki i oczyszczać pory. Zabieg ten wskazany jest dla skóry przetłuszczającej, wymagającej regeneracji, z rozszerzonymi porami, trądzikowej a także u której występuje zaskórniki.

Nasza kosmetyczka wykonuje również zabiegi kwasowe (stymulują odnowę naskórka, poprawiają wygląd skóry, a także zapobiegają fotostarzeniu i działają nawilżająco) , podstawowe zabiegi oczyszczające za pomocą maski algowej, zabiegi na okolice oczu ze specjalnymi ampułkami lub maską z kofeiną czy też czyszczenie młodzieżowe, które m.in. Obejmuje maskę węglową.

CENNIK :
KOSMETYKA (twarz, szyja, dekolt) :
Peeling kawitacyjny   100zł
Peeling kawitacyjny z masażem   140zł
Zabieg Kwasowy (z kwasem migdałowym)    120zł
*Seria zabiegów kwasowych (7-10)   I zabieg 120zł, każdy kolejny 100zł
Zabieg Poison Line (ze śluzem ślimaka)   130-160zł
Zabieg O2Xylogic Infusion Line (antysmogowy)   130-160zł
Zabieg Caviar & Matrix Line (kawiorowy)   130-160zł
Zabieg 360 E-Pads Therapy    50zł
Google mask z kofeiną    50zł
Masaż relaksacyjny manualny (twarz, szyja, dekolt)    60zł
Czyszczenie młodzieżowe    120-140zł